Samba pro začátečníky

Cena kurzu: 199,- Kč
K přehrání videa je nutné se přihlásit a mít zakoupený kurz KOUPIT KURZ

Základní krok

Naučte se základní figury do samby, díky kterým zazáříte na každé taneční akci. Jednoduché kroky a detailní vysvětlení kroků vám zajistí, že se figury naučíte během pár týdnů.

Základní krok
10:05
Zášvih
Volty
Mix figur 01
Boldi Dance Další kurzy

Obsah kurzu

Základní krok

V této lekci se naučíte figuru ,,samba na místě", která je v sambě jedna ze základních. Díky jednoduchým krokům ji zvládne opravdu každý. Jediné na co je potřeba si dávat pozor je to, že na dobu jedna se jde dolů a teprve poté vytahujeme nohu dozadu.

Zášvih

Zášvih je jedna z dalších základních figur samby. Když se tuto figuru naučíte a zatančíte na jakékoli akci, tak budete rozhodně za ty lepší tanečníky.

Volty

Kroky jsou jednoduché, ale zatanč je... to už chce trošku trénování. Každopádně ve videu najdete detailní vysvětlení, takže se není čeho bát a doporučujeme si lekci několikrát projít.

Mix figur 01

V této lekci si zatančíte figury samba na místě, zášvih a volty. Zároveň se naučíte tyto figury spojit do jednoho tance tak, abyste si vše zatančili najednou.

Boldi Dance

Tomáš & Pavlína Boldi jsou tanečníci tělem i duší. Oba tančí od pěti let a aktuálně se věnují pořádání tanečních kurzů, víkendů a dalších událostí.

Další kurzy